Konsultacje społeczne

Zaglądnij do Cechu

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, poprzez które chcemy się dowiedzieć jakich rzemieślniczych warsztatów i szkoleń zawodowych oczekujecie. Opinie można wyrazić wypełniając formularz.

WYDARZENIA „Zaglądnij do Cechu”. Tutaj zostaw nam swoja opinię – https://forms.gle/K9MfEo4tZga1kHE77 

SZKOLENIA „Zostań Rzemieślnikiem”. DLA KANDYDATA. Tutaj zostaw nam swoja opinię – https://forms.gle/UXVfACe4w6bvHqL46 

SZKOLENIA „Zostań Rzemieślnikiem”. DLA PRACODAWCY. Tutaj zostaw nam swoja opinię – https://forms.gle/6XdxBKCeZ2B3ezU68 

————————————

Projekt pn. „Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO” realizowany w ramach Programu Rozwój Lokalny, współfinansowany w 85% ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.

„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”

Wysokość otrzymanego dofinansowania wynosi 15 328 498,86 PLN. Beneficjentem/ Partnerem Wiodącym jest Gmina Miasto Krosno. Celem projektu jest kompleksowa poprawa jakości życia w Krośnie oraz lepsze dostosowanie administracji Krosna do potrzeb mieszkańców.

Więcej informacji: 

Jeśli chcesz poczytać jak rozwija sie Krosno w ramach programu „Rozwój Lokalny” to tutaj: https://www.krosno.pl/dla-mieszkancow/rozwoj-lokalny/aktualnosci

Jeśli chcesz poczytać jak rozwijają sie inne miasta w ramach programu „Rozwój Lokalny” to tutaj: https://www.miasta.pl/kategorie-aktualnosci/program-rozwoj-lokalny