Networking Lokalnych Przedsiębiorców

Przedsięwzięcie „Networking lokalnych przedsiębiorców” realizowane przez Cech Rzemiosł Różnych w Krośnie, jest ważnym krokiem w zainicjowaniu długofalowej współpracy wśród miejscowych firm. W Cechu uważamy, że świat różnych biznesów, może fantastycznie się przenikać i uzupełniać ale takie rzeczy nie zadzieją się same. Niezbędne jest wykorzystanie narządzi, które pomogą zbudować dobrą przestrzeń służącą nawiązaniu kontaktów biznesowych, konfrontowaniu pomysłów, wymianie doświadczeń i dzieleniu się wiedzą. Takiej strefy potrzebują Ci przedsiębiorcy, którzy w rozwoju swoich firm kierują się dbałością o relacje z całym otoczeniem swojego biznesu.  Klienci bardzo szybo weryfikują czy firmy w których dokonują zakupu, bądź korzystają z usług, są do siebie przyjaźnie nastawione. Wierzymy, że networking przekłada się na życzliwą atmosferę prowadzenia biznesu w danym miejscu a to z kolei wpływa na lojalność stałych klientów i rosnącą liczbę nowych. Najważniejszym założeniem tego przedsięwzięcia jest powołanie grupy LAO – lokalnych, aktywnych i otwartych na współpracę przedsiębiorców dążących w swoich filozofiach do takich efektów, które łączą i przynoszą wspólne korzyści.  Networking w Krośnie chcemy rozwijać w pierwszej kolejności wokół branż: spożywczej, restauracyjnej oraz unikatowych produktów miasta.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy działają na terenie KROSNA do udziału w projekcie!

Wyślij zgłoszenie na adres projekt@cechkrosno.pl, skontaktujemy się z Tobą i umówimy na pierwsze spotkanie z Animatorem przedsięwzięcia.

 

 

———————

 

Przedsięwzięcie „Networking lokalnych przedsiębiorców” realizowane jest w ramach  projektu pod nazwą ,,Kreujemy + Rozwijamy + Ożywiamy + Stymulujemy + Nakreślamy + Odmieniamy = KROSNO”. Program Rozwój Lokalny finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.