Zmiana w sposobie opłacania składek ZUS

1.01.2018 roku zmianie ulegnie sposób przekazywania składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Cech Rzemiosł Różnych zaprasza na spotkanie informacyjne, prowadzone przez przedstawicieli ZUS o/ Jasło w dniu 28.11.2017 o godzinie 10 w Sali Rzemiosła ul. Piłsudskiego 14.

Tematyka spotkania będzie obejmować następujące zagadnienia:

– zmiana w zasadach opłacania i rozliczania składek na ubezpieczenia w ramach projektu e-Składka,

– wydawanie i obsługa elektronicznych zwolnień lekarskich od 1 lipca 2018 r. (e-ZLA),

– przyznawanie świadczeń emerytalnych z uwzględnieniem zmian w przepisach dotyczących obniżenia wieku emerytalnego.

Rejestracja uczestników pod numerem telefonu 504 118 448 lub via e-mail rzemioslo@cechkrosno.pl

Zmiany dotyczą wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą lub opłacających składki we własnym imieniu. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy to wzięcia udziału w nieodpłatnym szkoleniu.